У Херсоні презентували унікальне видання «Фронтовий Кобзар»

25.05.2021 16:24:59
У Херсоні презентували унікальне видання «Фронтовий Кобзар»

У Херсонському  обласному краєзнавчому музеї презентували нове видання “Фронтовий Кобзар”, а також мистецьку виставку фотоколажів, що увійшли до книги.

Як розповів автор проєкту, заслужений діяч мистецтв України Сергій Пущенко, учасник Революції гідності та війни на сході України,  колажі до “Фронтового Кобзаря” робилися з 2015 року, до книги увійшло 45 фотознімків воїнів Збройних сил України, добровольців: «Видання складається із 800 сторінок, на обкладинці книги зображено воїна з українським автоматом на тлі прапора України, на розвороті в кінці — Тарас Шевченко в обладунках військового на сучасній війні. Ілюструвати «Кобзар» сценами з війни на Сході для мене не було складно, адже дух воїна ‒ борця за незалежність і захисника рідної землі, можна було прочитати практично в кожному вірші Тараса Григоровича».

Організували презентацію книги представники Всеукраїнської ГО «Об’єднання добровольців», ГО «Добродія-Херсон», Громадської спілки «Асоціація ветеранських та волонтерських організацій Херсона «Звитяга» та  ПП «Дельта-Таврія».

На презентацію книги завітав і голова облдержадміністрації Сергій Козир, який наголосив на унікальності «Фронтового Кобзаря»: «На сторінках цього видання залишилися великі люди – герої України, які віддали своє життя за рідну країну. Книга буде актуальною для кожного, і для дорослих і для дітей, тож, я дуже дякую автору та всім, хто долучився до сьогоднішньої події».

Також, під час заходу, за визначні творчі досягнення, активну громадянську позицію і патріотизм, вагомий особистий внесок у розвиток культурної спадщини України та з нагоди відкриття виставки фотоколажів «Фронтовий Кобзар» голова облдержадміністрації нагородив Почесною грамотою
ПУЩЕНКА Сергія Миколайовича - художника, заслуженого діяча мистецтв України.

Подяку за активну громадянську позицію та патріотизм отримала
ЖИВКО Олена Олександрівна - голова Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців».

  

Виставка фотоколажів триватиме до 29 травня.Корисні посилання