У Херсоні розпочато інвентаризацію спортивних об’єктів

30.04.2021 16:17:06
У Херсоні розпочато інвентаризацію спортивних об’єктів

Сьогодні радник голови облдержадміністрації Юрій Семченко та начальник управління фізичної культури, молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Вибранський взяли участь в установчому засіданні робочої групи з інвентаризації спортивних об’єктів м.Херсона.

Робоча група, створена міським головою за ініціативи обласної державної адміністрації, має на меті спільними зусиллями обласної та місцевої влади провести повну інвентаризацію міської спортивної інфраструктури та сформувати відповідну загальнодоступну електронну базу.

Першочерговим завданням робочої групи є встановлення вичерпного переліку спортивних споруд, обстеження та визначення їх комплектації, технічного стану, доступності, можливості безпечного використання, тощо, передусім об’єктів без оформлених належним чином правовстановлюючих документів.

Кінцевою метою розпочатого процесу є взяття на облік усіх без винятку існуючих у місті  спортивних майданчиків і локацій для занять фізичними вправами, відведення під ці об’єкти земельних ділянок, державна реєстрація їх саме як споруд спортивної інфраструктури та закріплення за ними оперативного управління відповідальними комунальними установами.

В результаті проведеної роботи буде відновлено значну кількість занедбаних на сьогодні локацій, забезпечено подальше їх утримання, використання за цільовим призначення, гарантований захист від руйнування і знищення та широкий доступ жителів міста для комфортних, безпечних занять спортом і фізкультурою.

Успішна реалізація намічених планів дасть можливість сформувати мережу сучасних, привабливих та легкодоступних для всіх верств населення спортивних споруд, перш за все у дворах багатоповерхових будинків, парках, скверах, пляжних зонах, тощо.Корисні посилання