У Херсоні відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное серед ветеранів

09.10.2017 11:10:03
У Херсоні відбулися відкриті обласні змагання з веслування  на байдарках і каное серед ветеранів

07 жовтня 2017 року в 3-му затоні р.Дніпро на водно-спортивній станції «Петровець» відбулися відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь більше 60 осіб віком від 35 до 70 років. На дистанціях 200 та 3000 метрів у човнах oдиночках, двійках та чeтвірках вoни вкотре доводили свою майстерність.

Захід відвідали заступники голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь і Олександр Адамчик, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Семченко.

Вітаючи учасників змагань Андрій Балонь зазначив: «Сьогоднішні  змагання – це ще один крок до розвитку веслування в нашій області, ще один привід всім нагадати, Херсонщина – веслувальний край! Змагання серед ветеранів мають особливе значення, оскільки кожен їз учасників демонструє на власному прикладі, що саме у змаганнях загартовуються воля, розвивається потенціал спортсменів, народжується прагнення до високих досягнень в ім’я рідної України. Метою цих змагань є не стільки  визначення переможців на дистанціях, скільки популяризація спорту та залучення ще більшої кількості дітей до занять веслуванням».

 

 

Корисні посилання