Очікування Vs Реальність: У Херсоні відкрилася виставка про ризики нелегального працевлаштування

20.11.2020 10:48:21
Очікування Vs Реальність: У Херсоні відкрилася виставка про ризики нелегального працевлаштування

Торгівля людьми – форма сучасного рабства задля отримання прибутку з експлуатації чоловіків, жінок і дітей. Цю проблему висвітлює виставка “Очікування Vs Реальність”, яка відкрилася сьогодні у Херсоні.

На стендах експозиції відображено історії постраждалих українців, які в пошуках кращого життя приймали  пропозиції ненадійних роботодавців і потрапляли до небезпечних ситуацій.

Ознайомився з виставкою голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. Він відзначив важливість інформування громадян про всі ризики нелегального працевлаштування, аби не потрапити до недобросовісних роботодавців.

Історії складаються з 2 частин: “Очікування”  – з вигідними, але нелегальними умовами працевлаштування, а з іншого боку “Реальність” – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови працевлаштування та чому людина не може залишити місце своєї експлуатації.

Крім того, відвідувачі виставки можуть отримати інформацію щодо того, як убезпечити себе та своїх близьких від потрапляння до сучасного рабства. Виставка в Херсоні триватиме до 25 листопада.Корисні посилання