У Херсоні вшанували пам'ять жертв голодомору на Україні 1932-33 років

25.11.2017 15:14:01
У Херсоні вшанували пам'ять жертв голодомору на Україні  1932-33 років

25 листопада біля пам’ятника жертвам Голодомору та політичних репресій, що у Херсоні, пройшов мітинг-реквієм вшанування пам'яті жертв голодомору на Україні «РОЗСЕКРЕЧЕНА ПАМ’ЯТЬ». На ньому зібралися всі небайдужі жителі міста, щоб запалити свою свічку пам’яті, покласти колоски та квіти до пам’ятного меморіалу.

 


«Надто високу ціну заплатив наш народ за прагнення бути господарем на власній землі. Ми маємо віддати данину пам’яті тим, хто безвинно загинув від страшних мук голодної смерті  і при цьому йти вперед, жити повноцінним життям великої сучасної європейської держави, діяти та прагнути до справжнього порозуміння» - звернувся до присутніх голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв. 


Також він закликав: «Я прошу кожного і кожну родину схилитися перед пам’яттю невинних жертв Голодомору, об’єднатися у слові і молитві за нашу країну. Лише разом ми можемо зберегти мир та суспільну злагоду в незалежній Україні! І нехай у кожнім вікні сьогодні засвітиться свічка вічної пам’яті».

25 листопада о 16:00 по всій Україні, у тому числі й у Херсоні,  розпочалася акція «Запали свічку». Тисячі вогників у вікнах показують, що пам'ять народу жива. І нехай вона стане меморіалом нашим полеглим землякам, і вироком злочинному тоталітарному режиму.Корисні посилання