У Каховці відкрито сучасну клініко-діагностичну лабораторію

16.03.2018 14:39:02
У Каховці відкрито сучасну клініко-діагностичну лабораторію

З 15.03.2018 року розпочала роботу клініко – діагностична лабораторія Каховського  районного центру первинної медико-санітарної допомоги. Клініко-діагностична лабораторія розмістилася на другому поверсі адміністративної будівлі лікарні, де, у зв’язку з перенесення дитячого відділення звільнилося вільне приміщення. Кошти на відкриття лабораторії були виділені минулого року з районного бюджету. Було зроблено ремонт приміщення, придбано обладнання та реактиви для проведення аналізів, створені нові робочі місця.

Сучасна клініко – діагностична лабораторія буде працювати за сучасними європейськими стандартами для забезпечення належного рівня медичних послуг для пацієнтів нашого району та міста.

В лабораторії  виконуватимуться загальноклінічні, біохімічні, мікроскопічні та іммуноферментні обстеження.

Усі базові аналізи проводитимуться як для пацієнтів, жителів міста, так і ті, що надходитимуть з сільських амбулаторій.

На Каховщині питання здоров’я мешканців завжди в пріоритеті для районної влади. Місцева влада систематично надає дієву допомогу на розвиток медичної галузі. Відкриття клініко-діагностичної лабораторії стало можливим завдяки активному сприянню районного керівництва. У такий складний час влада намагається реальними справами допомагати закладам медицини, сприяючи підвищенню  якості медичних послуг та дбаючи про здоров’я жителів громади.

Корисні посилання