У Каланчацькому районі готуються до курортно-туристичного сезону

17.05.2016 09:51:38
У Каланчацькому районі готуються до курортно-туристичного сезону

16 травня 2016 року відбулася нарада з керівниками та представниками оздоровчих закладів Каланчацького району з питань підготовки проведення курортно-туристичного сезону в літній період 2016 року, яку провела голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько.

Також у нараді взяли участь Олексіївський, Роздольненський, Хорлівський сільські голови, представники Каланчацького районного сектору ДСНС у Херсонській області, відділу лабораторних досліджень Держсанепідслужби у Херсонській області, Служби автомобільних доріг у Херсонській області та керівники відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На порядку денному розглянуто питання підготовки баз відпочинку до курортно-туристичного сезону, дотримання пожежних норм в оздоровчих закладах району, санітарно-гігієнічне забезпечення їх діяльності, оформлення паспортів оздоровчих закладів.

Під час наради Ганна Загорулько наголосила на тому, що в цьому оздоровчому сезоні буде здійснюватись жорсткий контроль щодо наявності паспорта на відкриття і функціонування закладу.

Особливу увагу приділили питанню відпочинку в приватному секторі, від якого відсутні будь-які надходження до місцевого бюджету. З цією метою розпорядженням голови районної державної адміністрації від 15 квітня 2016 року «Про забезпечення підготовки та проведення в районі курортно-туристичного сезону 2016 року» утворено робочу групу, якою протягом курортно-оздоровчого періоду будуть здійснюватись виїзні перевірки, зокрема щодо співвідношення поданої кількості відпочиваючих з фактичною кількістю місць, які може надати оздоровчий заклад або приватний сектор.

Хорлівський сільський голова Олег Лебідь зауважив на необхідності інформування оздоровчими закладами про кількість відпочиваючих задля контролю сплати туристичного збору до місцевого бюджету. Крім того, закликав усіх представників оздоровчих закладів та сільських, селищних голів фінансово долучатись до робіт з обстеження морського дна, так як пляжем у с. Хорли користуються мешканці усіх населених пунктів району.

Також, обговорили стан доріг місцевого значення, які ведуть до оздоровчих закладів, зокрема автомобільна дорога від селища Каланчак до с. Хорли. Відповідно до плану виконання ремонтних робіт зазначений автомобільний шлях ремонтуватимуть протягом червня-липня поточного року. Крім того, обговорювалися шляхи прибирання сміття вздовж автомобільної дороги.

За підсумками наради зазначено, що 40% оздоровчих закладів району готові розпочати курортно-оздоровчий сезон з 01 червня 2016 року. Проте роботи по благоустрою зазначених закладів продовжуються.

Незабаром відкриття оздоровчого сезону і хочеться сподіватися, що він пройде на належному рівні.

Корисні посилання