У Каланчацькому районі готуються до відзначення пам’ятних дат

14.04.2016 08:47:25
У Каланчацькому районі готуються до відзначення пам’ятних дат

12 квітня 2016 року під головуванням голови Каланчацької районної державної адміністрації Ганни Загорулько відбулася нарада, у якій взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голова районної ради Ігор Замма, секретар Каланчацької селищної ради Світлана Харченко, голова районної організації Організації ветеранів України Надія Куюн, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Людмила Вознюк та настоятель Свято-Преображенського Храму, благочинного Каланчацького округу Михайло Кулина.

Під час наради було обговорено питання підготовки та проведення в районі заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, Дня Перемоги над нацизмом у Європі та ІХ міжрегіонального фестивалю духовно-патріотичної пісні «Сонячні дзвони».

Розпочала засідання Ганна Загорулько, повідомивши, що 25 лютого 2016 року було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації «Про проведення у 2016 році в районі заходів у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» № 47, яким утворений оргкомітет та затверджений план заходів.

Очільниця району зауважила, що необхідно максимально врахувати пропозиції районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», узгодити план дій із сільськими, селищними радами, районними службами та громадськістю.

Своїм баченням щодо відзначення скорботної дати поділилися Ігор Замма та Людмила Вознюк.

Начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ірина Лапенко ознайомила присутніх з програмою заходів, зокрема до річниці трагедії, яка передбачає нагородження учасників ліквідації аварії на ЧАЕС грамотами, медалями.

Було прийнято рішення щодо проведення впродовж квітня 2016 року відповідних заходів в загальноосвітніх навчальних закладах, бібліотечних установах району, висвітлення тематичних матеріалів на веб-сайті районної державної адміністрації та на сторінках районної газети «Слава праці».

Відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Європі, настоятелем Свято-Преображенського Храму, благочинним Каланчацького округу Михайлом Кулиною було запропоновано розпочати з молитви за душі героїв, які померли, захищаючи нашу державу від ворога.

За традицією, захід розпочнеться о 08.30 годині з урочистої ходи, а сам мітинг-реквієм – о 09.00 годині біля Меморіалу Слави в селищі Каланчак.

Проведення ІХ міжрегіонального фестивалю духовно-патріотичної пісні «Сонячні дзвони» заплановано на 03-05 серпня 2016 року. Під час наради було обговорено основні організаційні моменти (розсилання запрошень, виготовлення нагород тощо) та призначено дату наступного засідання організаційного комітету.

Корисні посилання