У Каланчацькому районі виховують патріотів

20.04.2016 10:17:12
У Каланчацькому районі виховують патріотів

З 21 та 23 квітня цього року в с. Роздольне Каланчацького району розпочнеться районний етап військово-патріотичної гри «Джура», яка має на меті виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Учасники гри – учнівська молодь з 13-ти загальноосвітніх навчальних закладів району.

З цього приводу 19 квітня 2016 року відбулося засідання районного штабу щодо проведення військово-патріотичної гри «Джура» (далі – Гра).

У засіданні взяли участь: Ольга Шендрик, заступник голови районної державної адміністрації, Анастасія Калініна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, Наталія Ботвінко, директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Каланчацької районної ради Херсонської області», Людмила Авраменко, районний координатор учнівського самоврядування, Вадим Куршпіль, голова районного осередку Козацтва та Олександр Харківець, голова районної спілки учасників АТО на сході України.

На порядку денному було питання організації проведення гри «Джура», яка є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного виховання молоді, та безпечного таборування.

Також, під час наради розглядалося питання залучення до суддівської колегії Гри громадськості, а саме: представників Козацтва та учасників АТО. Окрема увага присутніх була акцентована на тому, щоб учасники Гри були відзначені безпосередньо громадськими організаціями району.

«Ми постійно маємо удосконалювати зміст, форму та засоби патріотичного виховання учнівської молоді, виховання у них любові до Батьківщини, готовності до саморозвитку, захисту честі, гідності, суверенітету, шанобливого ставлення до героїчного минулого і сьогодення», – такими словами закінчила засідання штабу Ольга Шендрик.

Корисні посилання