У Каланчацькому районі готуються до відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

24.03.2015 15:27:00
У Каланчацькому районі готуються до відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

23 березня 2015 року на засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення в Каланчацькому районі 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, яке провела голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько

і на яке були запрошені голова Каланчацької районної організації Організації ветеранів України Надія Куюн, депутат районної ради Валерій Михайленко, йшлося про заходи, які заплановано провести в районі напередодні і у день святкування Дня Перемоги.

Члени організаційного комітету детально обговорили робочі моменти урочистих заходів. Зокрема, йшлося про приведення в належний стан територій біля пам’ятників, обелісків та інших місць поховань воїнів, загиблих під час Великої Вітчизняної війни.
07 травня цього року планується проведення святкового вогнику для ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Щодо самого безпосереднього святкування Дня Перемоги, то учасники наради вирішили провести 09 травня святкову ходу, урочистий мітинг, покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни, пам’ятників, Братських могил та інших місць поховань в роки Великої Вітчизняної війни, а також святковий концерт.

По завершенню засідання, Ганна Загорулько акцентувала увагу на тому, що усі структурні підрозділи райдержадміністрації повинні активізувати роботу з підготовки до відзначення Дня Перемоги.

Корисні посилання