У Каховці відкрито меморіальну дошку Герою АТО Ігорю Максименку

03.02.2016 10:44:56
У Каховці відкрито меморіальну дошку Герою АТО Ігорю Максименку

2 лютого громада зібралася біля Центру дитячої творчості. Саме тут довгий час працював улюблений багатьма учнями викладач туристичних гуртків Ігор Павлович Максименко, який 21 листопада 2015 року не повернувся з бойового завдання. І саме сьогодні йому б мало виповнитися 53 роки.

Небайдужі каховчани, колишні учні Ігоря Павловича, Олексій Макарук та Артем Дем’янчук незадовго до цього дня вийшли з пропозицією встановити на фасаді будівлі Центру дитячої творчості меморіальну дошку на честь людини, яка віддала свій час дітям, а життя — Україні. Пропозиція була підтримана міським головою Андрієм Дяченком, керівництвом Центру дитячої творчості та ГО “Громадянська відповідальність”. То ж сьогодні віддати шану Ігорю Павловичу прийшли каховчани, колишні учні та друзі, колеги та знайомі. В нашому місті відкрили вже третю пам’ятну дошку, яка знову і знову буде нагадувати нам про війну,  про людське горе. Від імені громади звернувся до присутніх міський голова Андрій Дяченко. Згадували Ігоря Павловича, людину відповідальну та щиру, викладача, якого завжди любили діти та поважали колеги, і його друзі. Від ГО “Громадянська відповідальність” звернулася до всіх Галина Захарченко. А коли прозвучали перші мелодії скрипки у виконанні Юрія Іванова присутні ледь стримували сльози на очах.

Війна жорстока. Вона забирає найкращих. Тому, наш обов’язок пам’ятати завжди про це і, на прикладі героїзму самовідданих патріотів України, виховувати майбутнє покоління – наших дітей. Ігор Максименко для нас не тільки земляк і побратим, він для нас Герой. А Герої не вмирають.  Вони лише відходять у вічність, залишаючи за собою ідеї, справи, послідовників…

Корисні посилання