У лютому рівень захворюваності на ГРВІ знизився

19.02.2019 07:18:40
У лютому рівень захворюваності на ГРВІ знизився

На щотижневій нараді голови районної державної адміністрації Олександра Єрохіна з керівниками установ та організацій району обговорено стан медичного обслуговування населення з заступником керівника комунального неприбуткового підприємства “Горностаївський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Анною Бугременко.

“Рівень захворюваності на ГРВІ у районі знизився. У січні цього року на ГРВІ захворіли 249 осіб, у лютому — 98”, - сказала Анна Бугременко. Вона також поінформувала, що 12 571 мешканців району підписали декларації із сімейними лікарями КНП “ГРЦПМСД”. Наразі також немає жодних труднощів у отриманні мешканцями району ліків за урядовою програмою “Доступні ліки”.

Під час наради заступник керівника медичної установи звернулася за сприянням працівників служби у справах дітей райдержадміністрації стосовно відвідування родин, які перебувають на обліку неблагонадійних і проживають на території села Каїри. Окремі батьки нехтують порадами медичних працівників стосовно профілактичних оглядів їх дітей та дотримання графіку профілактичних щеплень.

Корисні посилання