У м.Скадовську рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

28.08.2018 07:01:52
У м.Скадовську рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

З метою ознайомлення та навчання дітей основам пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності 27 серпня в оздоровчому таборі імені Івана Голубця скадовські рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

Більшість дітей займається активним відпочинком у різних оздоровчих закладах, де випробовують себе у цікавих заняттях та дізнаються багато нового. І для них особливо цікавими є зустрічі з професійними пожежними-рятувальниками. На початку заходу в дитячому оздоровчому закладі рятувальники нагадали дітям актуальні правила безпечної поведінки на воді, в лісі чи під час виявлення підозрілих предметів, як діяти у разі пожежі чи у випадку виникнення іншої надзвичайної ситуації. Після усного спілкування рятувальники продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у вогнеборців. Також хлопці та дівчата могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, примірявши бойовий одяг пожежних.

По закінченню акції дітям вручили пам’ятки та листівки з правилами поведінки на воді у літній період та дотриманням правил пожежної безпеки у побуті та в екосистемах.

Корисні посилання