У Милівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Бериславщини відкрито меморіальну дошку загиблому герою

20.01.2016 10:13:10
У Милівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Бериславщини відкрито меморіальну дошку загиблому герою

02 вересня 2015 року у Милівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю меморіальної дошки Валерію Єлєфтеріаді, героїчно загиблому захиснику Батьківщини в зоні антитерористичної операції, учню Милівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.


Мітинг-реквієм проведено за участі керівництва району, бойових побратимів, військового комісаріату, небайдужої громадськості та односельців.

Загиблий військовослужбовець служив у 40-му окремому мотопіхотному батальйоні 17-ї окремої танкової бригади, м. Кривий Ріг (раніше 40 батальйон територіальної оборони “Кривбас”).

Максим Приходько, голова районної державної адміністрації звернувся до рідних Героя зі словами: “Ми у вічному боргу перед Вами. Дякуємо Вам за гідного сина, брата та просто справжнього чоловіка. Сьогодні багато наших земляків беруть участь у антитерористичній операції, але, на жаль, деякі з них ніколи не повернуться до рідної домівки, бо героїчно поклали свої голови за Україну, за багатомільйонну українську родину”.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої у будівлі навчального закладу.

Бериславщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Довідка: Меморіальну дошку встановлено за сприяння громадських діячів та небайдужих херсонців: Олега Баркаренка та Станіслава Шапаля.

Корисні посилання