У Нижньосірогозькому районі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

25.06.2018 09:00:06
У Нижньосірогозькому районі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

 

Сьогодні, 22 червня, у залі засідань районної державної адміністрації відбувся захід, з нагоди Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У залі були присутні представники органів влади району, державних установ та районних організації, підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, районної організації ветеранів війни та праці, громадськість.

Виступаючи перед присутніми голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович сказав, що сьогодні ми з гордістю вшановуємо наших найповажніших громадян – людей цього старшого легендарного покоління. Солдатів усіх армій, партизанів і підпільників, трудівників тилу, дітей війни та мучеників нацистських переслідувань – усіх, хто витримав нелюдську ношу війни. Також, у своїй промові Павло Семенович розповів про втрати, яких зазнала наша Держава у період Другої Світової Війни та про події, які зараз відбуваються на Сході України. На завершення він побажав усім присутнім та Україні Миру, який так потрібен сьогодні нам.

Голова районної ради Яців Іван Григорович, звертаючись до присутніх на заході, акцентував їхню увагу на тому, що для нас – українців найголовнішим є наша Земля, наша Держава та наш Народ.

Учасники заходу переглянули документальний фільм про хронологію подій, які відбувалися 22 червня 1941 року на українськи землях.

На завершення заходу, схиливши голови, присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки Другої Світової Війни та воїнів, які загинули на сході України, захищаючи наші кордони в наш час.

Після чого відбулося покладання квітів до меморіалу «Скорботна мити» та пам’ятника «Танк».

Вічна пам'ять і слава героям, які виконали свій військовий обов’язок, до останнього подиху залишились вірними військовій присязі. Які віддали за Україну свої життя.

Корисні посилання