У Нижньосірогозькому районі відбулась зустріч учнів з учасником бойових дій в зоні антитерористичної операції

25.03.2015 15:33:18
У Нижньосірогозькому районі відбулась зустріч учнів з учасником бойових дій в зоні антитерористичної операції

У Нижньоторгаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів з учасником бойових дій в зоні антитерористичної операції – випускником школи Олександром Нєхаєвим.

У березні Сашко отримав відпустку після тяжкої контузії. Він з перших днів військових подій на передовій. Після служби в лавах Збройних сил України вирішив продовжити військову справу. Сашко пройшов горнило війни на Донецькому летовищі, в боях під Донецьком та Маріуполем. Як командир підрозділу 79 аеромобільної Миколаївської бригади завжди показував приклад справжнього воїна-захисника Батьківщини. Указом Президента України Петра Порошенко нагороджений орденом «За мужність».

Своїм прикладом Олександр Нєхаєв показав дітям, що любов до Батьківщини можна проявляти не тільки на словах, але й в благородних діях.

Незабаром Сашко одружується. Зустріч з Олександрою відбулася на полях військових дій, та кохання об’єднало дві величні душі і два палких серця.

Напередодні одруження педагоги та учні школи привітали Сашка і побажали молодим безмежного щастя, та довгих років кохання.
На згадку про зустріч подарували молодятам весільний альбом.

Корисні посилання