У Нижньосірогозькому районі відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Анатолію Шиліку

11.02.2015 16:56:00
У Нижньосірогозькому районі відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Анатолію Шиліку

10 лютого 2015 року у селищі Нижні Сірогози відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО Анатолію Шиліку.

Меморіальну дошку встановили на школі, де він навчався. Вшанувати пам’ять Анатолія зібралися представники влади району, рідні, друзі, громадськість і просто небайдужі люди.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Павло Павлов наголосив: «Сьогоднішня подія – підтвердження того, що подвиг Анатолія не забутий. Важко знаходити слова, говорячи про людину в розквіті сил та ідей. Але усвідомлення того, що пам’ять про відважних синів України, таких як Анатолій увійде в історію вже нової України, надає сили. Я впевнений, що Героями не народжуються, Героями стають. І Анатолій – один з них. А наш з вами обов’язок – завжди пам’ятати про це».

У виступах Ольги С’єдіної – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Ганни Габаїдзе–класний керівник Анатолія, ОлександрЧурсінов – однокласник Анатолія наголошувалось про героїчне життя і самовіддане служіння держави, офіцера-патріота Анатолія Шиліка, про його людяність, відповідальність, чуйність до людей. Промовці висловили подяку батькам за виховання справжнього патріота, який віддав своє життя заради щасливого майбутнього. Світла пам’ять про Анатолія Шиліка назавжди збережеться у наших серцях.

Мати Анатолія – Ганна Іванівна, подякувала владі району та всім небайдужим за підтримку та допомогу. Зі словами подяки вона звернулась до всіх присутніх за те, що прийшли вшанувати пам’ять її сина.

Освятили меморіальну дошку та відслужили поминальну панахиду по загиблому настоятелі місцевих церков.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам’ять Анатолія. До меморіальної дошки присутні поклали квіти. Пролунали вже відомі «Герої не вмирають»…

Корисні посилання