У Нижньосірогозькому відзначили День підприємців

07.09.2015 12:00:15
У Нижньосірогозькому відзначили День підприємців

04 вересня 2015 року в залі райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця. Щирими словами привітали підприємців голова райдержадміністрації Павло Павлов, заступник голови районної ради Наталя Ставицька, селищний голова Олександр Грушко та голова районної ради підприємців ІнжифеЛаєвську.


З вітальним словом до підприємців району звернувся голова районної державної адміністрації, який зазначив, що саме сучасний підприємець вносить вагомий вклад у соціально-економічний розвиток територіальної громади. Адже започаткувавши і зміцнюючи власну справу представники малого і середнього бізнесу рік від року забезпечують ринок різноманітними товарами, створюють нові робочі місця, значною мірою наповнюють місцеві бюджети та сприяють покращенню інвестиційного клімату в районі. Зокрема, голова районної державної адміністрації подякував підприємцям району за підтримку військовослужбовців, які перебувають на території району.
Зі привітальними словами до підприємців звернулась Наталя Ставицька, заступник голови районної ради, побажала підприємцям міцного здоров’я, незгасаючого оптимізму, плідних успіхів в обраній справі.
Почесними грамотами від районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток культурного, спортивного життя селища і району та з нагоди Дня підприємця були нагороджені Наталія Бацур, ІринаБодрова, ТамараБілявська, Олена Гриців, Олег Кирилін, ІринаПолежаєва,Наталія Разінкова, Віталій Разінков, Інна Скіра, Оксана Шевчук.
Зі слова подяки до всіх присутніх підприємців звернувся селищний голова Олександр Грушко.
Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась голова районної ради підприємців ІнжифеЛаєвська, також вона подякувала керівникам району за підтримку та допомогу в їх нелегкій справі.
Доповнили привітання очільників району музичні виступи підготовленіпрацівників сектора культури та туризму районної державної адміністрації

Корисні посилання