У Новій Каховці плели маскувальну сітку для військових

17.02.2015 17:41:17
У Новій Каховці плели маскувальну сітку для військових

14 лютого в кінотеатрі «Юність» відбулася благодійна акція в рамках нового проекту, який започаткувала координаційна рада волонтерів міста Нова Каховка та Громадська рада при виконавчому комітеті Новокаховської міськради.

Волонтерська акція розпочалася о 12.00. У вестибюлі було виділено місце для збору допомоги від новокаховчан – одягу та продуктів харчування. Було встановлено скриньку для збору  коштів. Перед кінотеатром розмістили все необхідне для плетіння маскувальної сітки. Волонтер Ірина Макуха, до того ж мати чотирьох дітей, жваво розповідала і показувала тим, хто прийшов, секрети плетіння маскувальної сітки. До речі, це перша сітка, яка виготовлялася в Новій Каховці.

Завдяки невтомним рукам новокаховчан того дня таки сітку сплели. Волонтери запевнили – вже днями вона буде направлена бійцям. Першими  науку  плетіння маскувальної  сітки освоїли першокурсники Приладобудівного технікуму. Разом з вихованцями допомагав волонтерам і викладач технікуму Віталій Довбня.

Організатори акції висловлюють щиру подяку всім, хто суботнього дня  поділився своїм теплом, надав допомогу одягом, продуктами, грошима. Волонтери повідомили, що лише за 5 годин проведення акції було зібрано  2783 грн. Особливо зворушив вчинок двох маленьких новокаховчан – 9 річна Софія і 15-річний Богдан Фандей – учні СЗОШ №8 – принесли гроші, які тривалий час збирали, і залишили у скриньці триста гривень.

Куратор проекту Оксана Цеацура, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Лариса Житченко, депутат Новокаховської міської ради Олена Михайлова сподіваються, що наступна акція, яка відбудеться найближчим часом, збере ще більше небайдужих новокаховчан.

Корисні посилання