У Новотроїцькому районі запрацювала нова послуга - оформлення паспортів громадянина України у формі ID – картки

16.11.2018 11:23:12
У Новотроїцькому районі запрацювала нова послуга - оформлення паспортів громадянина України у формі ID – картки

16 листопада, у смт Новотроїцьке в Центрі надання адміністративних послуг, який на сьогодні є одним з найкращих організаційних форм з надання послуг і взаємодії влади з громадами, запрацювала нова послуга -  оформлення паспортів громадянина України у формі ID – картки. Завдяки ЦНАПу за принципом "єдиного офісу" громадяни можуть зручно та швидко отримати необхідні послуги.

На відкриття послуги завітали директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, народний депутат України Сергій Хлань.

Новотроїцький ЦНАП надає135 адміністративних послуг для громадян України і це тільки початок. На облаштування кабінету з оформленням ID-паспортів громадян України за рахунок субвенції районної та сільських рад було придбано обладнання загальною вартістю 163306,0 грн, за рахунок субвенції Новотроїцької селищної ради – обладнання та підключення до Національної системи конфіденційного зв’язку (157,0 тис. грн.), за рахунок субвенції з районного бюджету – пожежна, охоронна сигналізація та система відеоспостереження.

"Децентралізація передбачає удосконаення таких Центрів, адже головна мета реформи - наближення адміністративних послуг до громадян. Новотроїцький район розташований поблизу тимчасово окупованого Криму, з відкриттям послуги з отримання пасопрту громадянина України у формі ID-картинки громадяни автономної республіки відтепер матимуть змогу оформлювати документи на території Херсонщини", - звернув увагу присутніх директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА Дмитро Бутрій.

Також він зазначив, що завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка щодо прийняття безвізового режиму для в'їзду українців до країн Європи зріс попит на оформлення закордонних паспортів, тож відкриття послуги у Новотроїцькому районі доцільне як для місцевих жителів, так і для мешканців сусідніх районів.

Під час урочистого відкриття кабінету, його фахівці оформляли ID-паспорт громадянина України. Тож, присутні мали змогу переконатися в ефективності роботи Центру і комфортному отриманні адмінпослуг громадянами України не тільки в обласних центрах, а й у районах.Корисні посилання