У Нововоронцовському районі готуються до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

02.10.2018 13:14:47
У Нововоронцовському районі готуються до Дня захисника України та Дня Українського козацтва

З метою належного відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва сьогодні в залі селекторних нарад районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталі Литовченко проведено засідання організаційного комітету.

Під час засідання всіма учасниками організаційного комітету надано пропозиції та рекомендації щодо формату проведення урочистостей, які відбудуться у районному будинку культури.

Зокрема, керівник апарату Світлана Капітонова зупинилася на недоопрацюваннях при організації урочистостей в минулому році з метою уникнення їх при відзначенні в поточному році.

До святкових заходів планується долучити молодь району, аби на прикладах своїх земляків, молоде покоління мало змогу не лише сформувати образ сучасного захисника, а й взяти за взірець їх мужність, відданість обов’язку та Батьківщині.

Цього дня у закладі культури збереться громадськість всього району. Почесними гостями урочистостей будуть учасники АТО, які стали на захист країни у нелегкі часи сьогодення, вкотре підтверджуючи притаманний сучасним поколінням спадок нескореності та волелюбності Українського козацтва.

Крім того, заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню Українського козацтва відбудуться у всіх навчальних та позашкільних закладах освіти та культури району.

Наприкінці засідання головуюча зосередила увагу присутніх на важливостях усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на кожного з членів оргкомітету.

Наступне засідання оргкомітету вирішено провести 4 жовтня поточного року.

Корисні посилання