У Нововоронцовському районі вітали працівників соціальної сфери

02.11.2018 15:02:41
У Нововоронцовському районі вітали працівників соціальної сфери

Щорічно у першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають люди, на яких покладена відповідальна робота із соціального захисту та соціальної підтримки населення.

Саме тому, 02 листопада 2018 року, в залі засідань районної державної адміністрації вітали людей, які опікуються соціальним захистом мешканців району.

До урочистого дійства долучився голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко:

– Ви – справжні професіонали своєї справи, які знаходяться найближче до людей та готові завжди прийти на допомогу. Тож хочу побажати Вам натхнення та бадьорості духу, яка так необхідна для роботи. Аби ті зусилля, які Ви щодня вкладаєте, поверталися Вам сторицею. Щиро хочу, аби у Ваших сім’ях був затишок і щоб ми разом звеличали нашу державу.

До поздоровлень приєдналася голова Нововоронцовської районної профспілкової організації працівників державних установ України, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Бриж та вручила подарунки головам первинних профспілкових організацій, установ причетних до соціальної роботи.

Опісля – відбулося нагородження найкращих працівників соціальної сфери району, а музичні вітання дарували артисти районного будинку культури та вихованці дитячої музичної школи.

Корисні посилання