У ПАТ “Бериславський машинобудівний завод” відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня машинобудівника

25.09.2017 06:32:27

Сьогодні, 22 вересня 2017 року,  у ПАТ “Бериславський машинобудівний завод” відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня машинобудівника.

“Бериславський машинобудівний завод” - підприємство машинобудівної промисловості. Засноване в 1897 році Р. Айзенштоком. Підприємство забезпечувало робітників засобами обробки землі і переробки сільськогосподарської продукції. У 1923 році завод отримав назву "Червоний хлібороб", виробляв сільськогосподарський інвентар, у 1933-1934 рр. - сівалки для бавовни та обладнання для птахоферм. У 1931 році перейменований в мотороремонтний завод ім. Ст. Чубаря, 1938 року - перейменовано у автотрактороремонтный завод.

Під час другої світової війни завод був зруйнований. У 1949 році відновлений і перейменований в "Бериславський механічний завод". В цьому ж році розпочато випуск нафтових двигунів потужністю 25-50 к.с. З 1955 року завод випускав дизельні електростанції 4ДГ 19/30 потужністю 160-180 к.с. З 1967 року завод випускає навісні агрегати для тепловозних, суднових і стаціонарних дизелів. В 1979-1988 рр. побудовані головна знижувальна підстанція, котельня, цех металоконструкцій з адміністративно-господарським корпусом.

З жовтня 1995 року завод став Відкритим акціонерним товариством з колективною формою власності. І сьогодні основним  напрямком діяльності заводу є  виробництво навісних агрегатів для тепловозних, суднових і стаціонарних дизелів, а також освоєно виробництво компресорів, фільтрів і радіаторів для автотракторної техніки. За ці роки розроблено, впроваджено і вироблено безліч продукції різноманітних напрямків, і вся вона користується великим попитом у споживачів нашої країни, ближнього та дальнього зарубіжжя. 

Привітати бериславських машинобудівників на урочистості завітали генеральний директор ТОВ “Укрпроммаш”, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон.

Вітаючи машинобудівників зі святом, Андрій Гордєєв зазначив, що всі ці роки завод є надійним роботодавцем і захисником для своїх працівників. Продукцію, яку виготовляє ПАТ “Бериславський машинобудівний завод”  знаходить попит не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію в кризових умовах сьогодення, гідно тримає рівень якості та продуктивності та нагородив Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації  Віктора Дрижака, голову правління ПАТ “Бериславський машинобудівний завод”, а колектив ПАТ “Бериславський машинобудівний завод” Подякою голови обласної державної адміністрації.

В свою чергу Олександр Гомон додав, що за ці роки Бериславський машинобудівний завод здобув собі гарне ім’я, репутацію надійного партнера і якісного виробника. У непростих економічних умовах працівники заводу зберегли інтелектуальні та виробничі потужності, підтримували кадровий потенціал, створювали нові робочі місця, чесно вели бізнес та дотримувалися відмінної податкової дисципліни та нагородив Почесною грамотою голови районної державної адміністрації Надію Іщук, лаборанта з аналізу формувальних та шихтових сумішей ливарного цеху публічного акціонерного товариства “Бериславський машинобудівний завод”.

Під час урочистостей для присутніх відбувся святковий концерт.

Корисні посилання