У Первомаївці вшанували пам'ять загиблого бійця АТО – Євгена Трофімова

31.08.2021 15:14:58
У Первомаївці вшанували пам'ять загиблого бійця АТО – Євгена Трофімова

29 серпня вся країна вшановувала пам’ять загиблих українських воїнів, що полягли за суверенітет та територіальну цілісність України.

У рамках поминальних заходів відбулося вшанували пам'яті загиблого сім років тому земляка первомаївців – Трофімова Євгена Юрійовича.

На заході, що підготували педагогічний та учнівський колективи місцевої школи спільно із артистами сільського будинку культури, всі присутні мали змогу поринути в події військового конфлікту на Сході України та події, які передували тому.

Також зі сльозами на очах, згадали життєвий шлях Євгена. За словами першої вчительки юнака Валентини Бабаєвої – Євген був хлопцем
комунікабельним, веселим, справедливим та спортивним, завжди збирав довкола себе багато товаришів та організовував спортивні змагання.

Згодом юнак переїхав жити до міста Запоріжжя, де отримав чудову можливість займатися улюбленим спортом на професійній основі. Обрав Євген – тайський бокс, де вміло проявив себе та завоював титул Чемпіона Європи серед юнаків, отримав звання майстра спорту та був багаторазовим Чемпіоном України. Згодом був призваний на строкову військову службу в 79-у окрему аеромобільну бригаду. По завершенню служби продовжив військову кар’єру за контрактом. Проте, воєнні 2014 року покликали юнака стати на захист рідної Батьківщини.

28 липня того ж року, виконуючи бойове завдання, поблизу села Дібровка Шахтарського району Донецької області Євген загинув від осколкового поранення загинув на місці.

Завершився захід покладанням квітів до меморіальної дошки загиблому бійцю, яка розміщена на фасаді Первомаївської школи, де навчався Євген.

Корисні посилання