У приймальному відділенні Новокаховської лікарні встановили комп'ютерний томограф

30.04.2021 12:02:34
У приймальному відділенні Новокаховської лікарні встановили комп'ютерний томограф

У рамках Програми Президента «Велике будівництво» в опорній лікарні КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» було здійснено реконструкцію приймального відділення екстреної медичної допомоги. Наразі в оновленому відділенні встановлено сучасний комп’ютерний томограф вартістю близько 12 млн грн.

Сьогодні медзаклад відвідав заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв.
«Медична сфера – один з основних пріоритетів, враховуючи ту епідситуацію, яка склалася на сьогоднішній день у світі та зокрема в Україні. Відділення оснащене добре. Крім того, новий комп’ютерний томограф дозволить надавати медичну допомогу більш якісно», - зазначив Андрій Шибаєв.

У приймальному відділенні екстреної медичної допомоги ЦМЛ м. Нова Каховка працює 57 лікарів, які в середньому щодня приймають 30-40 пацієнтів.
Для відділення також було придбано рентген, апарат УЗД та ФГС.

В.о. директора лікарні Ігор Гайдаманчук поділився: «Після реконструкції значно покращилися умови надання медичної допомоги для пацієнтів та умови праці для наших лікарів. Медики навіть жартома говорять, що тепер вони наче працюють в європейській клініці».

Всього вартість реконструкції приймального відділення екстреної медичної допомоги в опорній лікарні КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» в рамках національної програми «Велике будівництво» становить 10,5 млн грн.Корисні посилання