У райдержадміністрації обговорили пріоритетні напрямки роботи районних служб

05.06.2018 13:23:43
У райдержадміністрації обговорили пріоритетні  напрямки роботи районних служб

Під час щотижневої наради голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна з керівниками районних служб та установ обговорено пріоритетні напрямки роботи районних служб  протягом червня цього року.

За повідомленням очільниці відділу культури, освіти та спорту райдержадміністрації Тамари Матецької в районі відпрацьовано механізм підвозу випускників навчальних закладів до місць проведення ЗНО. Переможці та учасники районних і обласних спортивних змагань мають змогу оздоровитися у літньому таборі “Прибрежний”.

Працівниками служби у справах дітей протягом травня місяця цього року проведено обстеження сімей, які перебувають на обліку неблагодійних родин у старостинських округах Горностаївської ОТГ. Мають місце факти невиконання батьківських обов’язків окремими мешканцями, наразі вирішуються питання щодо вилучення дітей. Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін ініціював проведення спільних рейдів по місцях масового скупчення людей, розважальних закладів, які проводити спільно з працівниками поліції. З початком канікул, є потреба у проведенні моніторингу та інформаційно-роз’яснювальної роботи з дітьми, підлітками, задля попередження продажів їм алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

За повідомленням головного лікаря Горностаївського центру надання первинної медико-санітарної допомоги Лариси Марчук мешканці району обирають сімейних лікарів, наразі вже укладено понад 3 000 декларацій. Завершено ремонт приміщення фельдшерсько-акушерського пункту у селі Дубівка. В межах проведення медичної реформи керівництвом первинної медичної ланки району проводяться організаційні заходу з реорганізації закладу.

Василь Яловий, в.о. головного лікаря центральної районної лікарні повідомив, що 25 червня цього року у приміщенні медичного закладу відбудеться День донора.

Корисні посилання