У райдержадміністрації прийнято колегіальне рішення для фінансування заходів охорони здоров'я

30.03.2018 08:02:48
У райдержадміністрації прийнято колегіальне рішення для фінансування заходів охорони здоров'я

Основні заходи соціально-економічного розвитку Горностаївського району, що потребують фінансування у сфері охорони здоров'я доповнено сьогодні, 29 березня, під час засідання колегії райдержадміністрації за головування Олександра Єрохіна. Участь у засіданні взяв голова районної ради, член колегії райдержадміністрації Сергій Карпеченко.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ющенко поінформувала присутніх членів колегії - очільників місцевих підприємств Івана Єруха і Володимира Луговця, а також голову громадської ради Олену Ташкінову про доповнення програми розвитку району заходами, що потребують фінансування в галузі охорони здоров'я. Зокрема, відповідно до внесених пропозицій, колегіально схвалено рішення про виділення коштів в сумі 103200 грн для надання 50 відсотків співфінансування видатків обласному бюджету на придбання пересувного маммографа для проведення виїзних обстежень жінок. Крім того, члени колегії підтримали пропозицію на виділення 11 000 грн для придбання трьох велосипедів завідуючим ФАПів, кондиціонера Каїрській сільській амбулаторії на загальну суму 18 000 грн. Для відшкодування безоплатних рецептів для людей хворих на онкологію передбачено виділення 50 000 грн.

Члени колегії райдержадміністрації підтримали проект внесених змін до основної програми соціально-економічного розвитку району, відповідний пакет документів після схвалення представниками громадськості переданий на розгляд депутатам районної ради. 

Як повідомив голова районної ради Сергій Карпеченко, чергове засідання депутатського корпусу відбудеться завтра, 30 березня. Він також поінформував присутніх на засіданні, що Горностаївський район територіально був включений до складу Таврійського госпітального округу, але наразі проводяться певні заходи щодо зміни адміністративного центру Таврійського госпітального округу з міста Нова Каховка на місто Каховка, зокрема передбачено в подальшому й однойменну назву госпітального округу.

Відповідне рішення прийнято членами госпітальної ради, клопотання передано на розгляд обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України.

Корисні посилання