У райдержадміністрації проведено апаратну нараду

30.10.2019 08:40:28
У райдержадміністрації проведено апаратну нараду

29 жовтня 2019 року відбулася апаратна нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Олені Клименко, у якій взяли участь керівники структурних підрозділів. Розпочинаючи нараду, Олена Олександрівна зазначила, що 30 жовтня 2019 року відбудеться нарада із сільськими, селищними головами з питань перспективного плану створення об’єднаних територіальних громад на території Новотроїцького району.

Директор центру з обслуговування закладів та установ освіти Ганна Кривоногова повідомила присутнім, що на наступному тижні розпочинаються роботи із підключення шкіл району до мережі Інтернет.

Завідувач  сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи районної державної адміністрації Людмила Мороз інформувала про хід призовної кампанії, та зауважила, що саном на  29 жовтня 2019 року план щодо осіннього призову на строкову військову службу виконано на 63%.

Начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Микола Карвацький повідомив, що на наступному тижні почнеться виплата громадянам району дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Під час наради було розглянуто й інші важливі питання життєдіяльності району.

Корисні посилання