У райдержадміністрації триває нарада  керівників з головою Олександром Єрохіним

08.10.2018 12:14:54
У райдержадміністрації триває нарада  керівників з головою Олександром Єрохіним

Голова райдержадміністрації Олександр Єрохін зустрівся з керівниками установ, організацій району, а також структурних підрозділів райдержадміністрації сьогодні, 8 жовтня.
Начальник управління праці та соціального управління праці райдержадміністрації Олена Кравченко повідомила, що розпочато передачу Бебі-боксів для новонароджених сім'ям району. Наразі триває узгодження обласними службами механізму передачі породіллям Бебі-боксів у пологових будинках. У районі не працює пологове відділення районної лікарні - видача Бебі-боксів забезпечується працівниками управління праці та соціального захисту населення Горностаївської райдержадміністрації відповідно до заяв породіль.
За повідомленням очільниці управління, реабілітаційними заходами обласних спеціалістів цьогоріч будуть охоплені 22 дитини з інвалідністю з населених пунктів району, заняття будуть проводитися на базі центральної районної лікарні.
Під час наради спільно з головою селищної ради Дмитром Ляхном та очільницею управління економічного розвитку, торгівлі, транспорту та туризму райдержадміністрації Світланою Рожко, голова райдержадміністрації Олександр Єрохін обговорив ситуацію відсутності транспортного сполучення між Горностаївкою і Каїрами. Олександр Єрохін повідомив про досягнуті домовленості з керівництвом перевізника вирішувати проблемні питання, адже пропозиції з надання автобусів на маршрути, готова надати Горностаївська ОТГ. 
Заходи до Дня захисника України та українського козацтва відбудуться у селищі Горностаївка 12 жовтня цього року, 12.00. Крім того, за інформацією начальника відділу культури, освіти та спорту райдержадміністрації Тамара Матецької, відбудуться спортивні заходи: дворові футболи, шахи, шашки.
Голова селищної ради Дмитро Ляхно поінформував присутніх про роботу, що ведеться місцевим комунальним підприємством із підключення водопровідної мережі і ремонтними роботами на дорогах селища.
За результатами наради обговорені також питання діяльності районної філії центру зайнятості, служби у справах дітей, підготовки до опалювального сезону, тощо.

Корисні посилання