У райдержадміністрації проведено засідання колегії

23.03.2016 14:22:08
У райдержадміністрації проведено засідання колегії

23 березня під головуванням голови райдержадміністрації Салтикова Валерія Миколайовича відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації в якому взяла участь голови районної ради Тертичної Тетяни Станіславівни.

На колегії були присутні керівники органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, установ та організацій. Порядок денний засідання колегії передбачав розгляд важливих питань, зокрема- про роботу виконкому Чорноморівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні; про підготовку до проведення районної кампанії  оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2016 року.

Про роботу виконкому Чорноморівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади доповідала заступник голови райдержадміністрації Вакулич Ольга Леонідівна, яка в своїй доповіді вказала на незначні недоліки в роботі виконкому та відзначила позитивні моменти в систематичній роботі місцевого керівництва громади та сільських установ.

Доповідач рекомендувала голові сільської ради спільно із головним лікарем районної лікарні затвердити графіки виїзду лікарів-спеціалістів до ФАПу з метою надання якісних медичних консультацій та взяти дане питання під особистий контроль.

Співдоповідачем з даного питання виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Єремейчук Ірина Сергіївна, яка детально зупинилася на бюджетних питаннях, відмітивши високий темп зростання місцевого бюджету. Ірина Сергіївна охарактеризувала джерела надходження  та шляхи використання коштів бюджету громади, зазначивши на відсутності його заборгованості перед райбюджетом та наголосила на присутності тенденції збільшенні обсягів коштів, які залишаються на рахунку сільської ради.

В свою чергу сільський голова Чорноморівської сільської ради Гузь Володимир Вікторович поінформував присутніх про проведену роботу та вжиті виконкомом  заходи, згідно наданих рекомендацій, щодо усунення недоліків та окреслив коло проблемних питань  які ще потребують вирішення , а також поділився перспективними планами подальшої роботи, направленої на покращення життя жителів громади.

Керівництвом району було рекомендовано голові сільської ради для вирішення нагальних проблем громади брати участь у проектах Фонду регіонального розвитку

За результатом проведеної перевірки по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади роботу Чорноморівської сільської ради визнано задовільною. Як зазначив голова райдержадміністрації Валерій Миколайович: «Ми сьогодні відзначили задовільне виконання делегованих повноважень виконкомом сільської ради, але місцевій владі є ще над чим працювати для покращення комфортного життя мешканців села».

Питання стану реалізації державної кадрової політики в Каховській районній державній адміністрації та інформації про стан виконання завдань щодо надання медичної допомоги демобілізованим із зони АТО Про стан розвитку футболу в Каховському районі розглянуто протокольно. За результатами колегії райдержадміністрації видано відповідні розпорядження.

Доповідаючи  про підготовку до проведення районної кампанії оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року заступник голови райдержадміністрації Вакулич Ольга Леонідівна наголосила, що послугою оздоровлення та відпочинку у поточному році заплановано охопити 1613 дітей, з них відпочинком – 1500 та оздоровленням – 113 дітей. При цьому стовідсотково ураховано забезпечення даними послугами дітей пільгових категорій. Влітку на базі шкіл планується функціонування 26 таборів відпочинку з денним перебуванням

На організацію та проведення літнього відпочинку планується залучити 675,6 тис. гривень з місцевого бюджету та 40 тис. грн. позабюджетних коштів. Для організації оздоровлення дітей району в позаміських таборах з районного бюджету передбачені кошти в сумі 224,00 тис. грн. на закупівлю 64 путівок для дітей пільгових категорій, які першочергово потребують оздоровлення.

На останок своєї доповіді Ольга Леонідівна наголосила на важливості проведення оздоровлення дітей оскільки здоров’я дітей-це здоров’я нації та рекомендувала головам сільських рад ще раз переглянути місцеві бюджети та винайти можливість виділення коштів на придбання путівок дітям села та по внести зміни до місцевих програм оздоровлення, включивши до переліку таких що мають першочергове право на оздоровлення дітей учасників АТО, та внутрішньо переміщених осіб.

За результатами колегії райдержадміністрації прийняті рішення видано відповідні розпорядження.

Корисні посилання