У районі тривають співбесіди з питання формування проекту районного бюджету на 2020 рік

10.12.2019 14:49:26
У районі тривають співбесіди з питання формування проекту районного бюджету на 2020 рік

Сьогодні голова Великоолександрівської районної державної адміністрації А.Алейніков розпочав свій перший робочий день на новій посаді із зустрічі  з керівниками бюджетних установ  галузі культури,медицини, освіти з питання формування проекту районного бюджету на 2020 рік.

У робочій нараді взяли участь голова районної ради С.Гречана, заступники голови районної державної адміністрації Б.Пигида, О.Лавренко, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники та головні бухгалтери бюджетних установ району. В ході співбесіди було проаналізовано фактичні видатки поточного року на бюджетні призначення та узгоджувалась видаткова частина галузевих бюджетів в рамках формування проекту районного бюджету на 2020 рік.

Очільник району наголосив на важливості формування збалансованого бюджету, відповідно до бюджетних запитів головних розпорядників коштів та з урахуванням першочергових потреб. У пріоритетах - забезпечення видатків на заробітну плату працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці, проведення розрахунків за енергоносії, які споживаються бюджетними установами та фінансування інших захищених статей бюджету, що дасть можливість на належному рівні утримувати заклади освіти, культури та медицини для подальшого забезпечення життєдіяльності району та надання соціально значимих послуг жителям Великоолександрівщини.

 

Корисні посилання