У с. Текстильників відкрили новий спортивний майданчик

21.12.2017 13:13:43
У с. Текстильників відкрили новий спортивний майданчик

21 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїми заступниками Андрієм Балонєм та Дмитром Бутрієм взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №39 "Школа-родина" Херсонської міської ради.

«Відкриваючи цей майданчик, ми сподіваємося, що ви будете грати і тим самим удосконалювати свої футбольні навички. А в майбутньому, можливо, прославите не тільки Херсонщину, але й всю Україну», - підкреслив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території даного навчального закладу здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області  мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на суму 689,2 тис. грн та херсонського міського бюджету на суму 689,8 тис. грн.

Об’єкт розташований на шкільному стадіоні, де протягом року триває активне спортивне життя. Це сприятиме більшому залученню молоді до занять футболом, покращенню тренувального процесу футбольної команди, яка представляє с. Текстильників у чемпіонаті Херсона з футболу.

На сьогодні в цьому селищі функціонує футбольна команда «Текстильник» чисельністю 25 осіб та команда школи – 30 учнів.

Введення в дію спортивного майданчика зі штучним покриттям дасть можливість додатково залучити до занять футболом закладу освіти до 45 дітей (2 групи початкової школи по 15 учнів, 1 група середньої школи – 15 учнів).

Насамкінець голові Херсонської облдержадміністрації Андрію Гордєєву та почесним гостям надали право перерізати червону стрічку та провести перший символічний удар по м’ячу.

 Корисні посилання