У селі на Херсонщині, в якому зафіксували спалах захворювання на COVID-19, проведуть епідрозслідування 

15.03.2021 12:20:53
У селі на Херсонщині, в якому зафіксували спалах захворювання на COVID-19, проведуть епідрозслідування 

У селі Петрівка Генічеського району зафіксовано локальний спалах захворювання на COVID-19. Сьогодні на щотижневій селекторній нараді заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан наголосив на важливості проведення епідеміологічного розслідування для встановлення кола контактних осіб. 

“Ми підозрюємо, що цей спалах завезено в село сезонними сільгосппрацівниками або людьми, які нещодавно відвідали західну частину України, де зараз зафіксовано спалах захворювання на коронавірус. Тому я прошу керівництво територіальної громади та РДА сприяти проведенню розслідування. Це дозволить унеможливити поширення цього спалаху”, - зазначив Вадим Чабан.

Також він додав, що через два тижні на Херсонщині очікується зростання захворювання на COVID-19, а тому зараз слід зосередитися на проведенні кампанії з вакцинації й дотриманні протиепідеміологічних заходів, адже це єдині дієві методи боротьби з коронавірусом. 

Звернувся до керівників органів місцевого самоврядування перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій:

“Ви бачите, що зараз ситуація достатньо серйозна. Тому слід підійти максимально серйозно до цього питання - це робота COVID-патрулів, виконання протиепідеміологічних заходів та проведення вакцинації. Пам’ятайте, що від нашої роботи сьогодні залежить життя та здоров’я жителів області”.Корисні посилання