У селищі Каланчак відбулися урочистості з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

10.03.2016 10:17:45
У селищі Каланчак відбулися урочистості з нагоди 202-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

Щороку 09 березня Україна вшановує пам’ять видатного поета, письменника, художника, філософа і громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
Цьогоріч урочистості з нагоди 202-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря відбулися у селищі Каланчак біля погруддя Великому Кобзареві за участю керівництва району та селища, громадськості, представників політичних партій та молоді.

До присутніх звернулась голова Каланчацької районної державної адміністрації Ганна Загорулько, яка у своєму виступі наголосила на тому, що великий митець, геній української літератури Тарас Шевченко, півтора століття тому написав пророчі слова про український народ, які сьогодні набули неабиякого значення. Любов до рідної землі, звитяга і бойовий дух козацьких отаманів, оспівані в поезіях Шевченка, завжди були взірцем патріотизму і мужності для підростаючих поколінь.

На честь видатного поета, чиї твори були пророчими і є актуальними та зрозумілими й у наш час, прозвучали палкі слова.
Згадали цього дня й наших захисників, які відстоюють цілісність та єдність Української держави в зоні проведення АТО. За сумлінне виконання військового обов’язку, мужність, професіоналізм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції, відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України нагрудним знаком «Учасник АТО» було нагороджено 20 звільнених військовослужбовців Каланчацького району, які залучалися і брали участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, отримали статус учасника бойових дій. Крім того, відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2015 року учасник АТО Микола Мотрич відзначений медаллю «Захисника Вітчизни».

По завершенню учасники заходу поклали квіти до погруддя Т.Г. Шевченка.

Загорулько Г.І.

Корисні посилання