У селищі Каланчак вшанували пам’ять Небесної Сотні

22.02.2016 08:50:40
У селищі Каланчак вшанували пам’ять Небесної Сотні

На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у селищі Каланчак громадськість відзначила День Героїв Небесної Сотні.

З цієї нагоди у Каланчацькому районному будинку культури 19 лютого 2016 року проведено літературно-музичну композицію «День Героїв Небесної Сотні».

До присутніх звернувся голова районної ради Ігор Замма, який зазначив, що нашим обов’язком є зберегти світлу пам’ять українських Героїв Небесної Сотні, які своїм життям довели, що прагнуть не просто змін, але й нової держави. Завдяки таким героїчним людям, українці отримали шанс змінити країну. Не можна викреслити з пам’яті той великий та безсмертний подвиг людей, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Під час заходу ведучі у слайдах, віршах та відео відтворили події листопада 2013 – лютого 2014 років, адже за ці три місяці Україна прожила цілу історичну епоху, хрещену водою і вогнем. А тих, хто гинув за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину назвали Небесною Сотнею.

Пам’ять загиблих на Майдані присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Пам’ять про Небесну Сотню житиме у наших серцях вічно. Вони – наші Герої, які вчать готувати себе до праведної боротьби за волю і майбутнє свого народу.

Корисні посилання