У Скадовській РДА обговорили пріоритетні напрямки з проведення заходів до свят

03.03.2015 08:53:00
У Скадовській РДА обговорили пріоритетні напрямки з проведення заходів до свят

02 березня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Бобилєва відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Міжнародного жіночого дня, 201-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, 200-річчя від дня народження М.Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну.

До складу організаційного комітету увійшли керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій, представники районних засобів масової інформації.

Члени оргкомітету обговорили пріоритетні напрямки з проведення заходів.

06 березня 2015 року у районному булинку культури ім.Шевченка відбудуться святкові до Міжнародного жіночого дня.

Постать Великого Кобзаря є об’єднавчою для усіх українців, уособленням волелюбності та незалежності нашого народу. З метою гідного відзначення пам’ятної дати в районі, 09 березня 2015 року біля пам’ятника імені Шевченка громадськість збиреться на урочистий мітинг до 201-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Членами організаційного комітету вирішено провести покладання квітів та організувати виступи творчих колективів. Цього ж дня вшанують пам’ять М.Вербицького.

Юрій Бобилєв наголосив на необхідності залучення до заходів якнайбільше громадськості, особливо, учнівської молоді, задля виховання патріотизму у молодого покоління, сприяння популяризації творчої та філософської спадщини Кобзаря.

Заходи патріотичного спрямування: тематичні години, виставки, літературні вечори, з нагоди відзначення річниці Т.Шевченка, буде організовано в усіх навчальних закладах району.

Корисні посилання