У Скадовській РДА розглянули питання добровільного об`єднання територіальних громад

23.03.2015 13:36:09
У Скадовській РДА розглянули питання добровільного об`єднання територіальних громад

Нещодавно перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Анатолій Розумний провів семінар-нараду з представниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апаратом щодо обговорення Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Метою Закону є встановлення порядку об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст та надання державної підтримки об’єднаним територіальним громадам, створення законодавчих передумов для формування на добровільних засадах спроможних, самодостатніх територіальних громад з наданням їм відповідних матеріальних, фінансових ресурсів, як це передбачено Концепцією реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

А це, в свою чергу, дасть можливість покращити якість надання адміністративних, соціальних, громадських послуг жителям територіальних громад.

«Закон дозволить сформувати самодостатні територіальні громади, які б мали фінансові, матеріальні ресурси та ефективну соціальну інфраструктуру. Громади зможуть, об’єднавши зусилля і ресурси, спільно вирішувати питання місцевого значення. Наразі мова йде про добровільне, а не адміністративне об’єднання, також важливо враховувати взаємний інтерес до злиття», – зазначив Анатолій Розумний.

Корисні посилання