У Скадовському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Афганістан болить в моїй душі»

14.02.2015 11:55:27

      
                                                    
Двадцять шість років минає відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих  синів, а дружини та діти – своїх чоловіків і батьків. Пройдуть роки, прийдуть нові покоління, але ніколи не повинні померкнути прізвища земляків, які пройшли десятилітню війну в Афганістані.

13 лютого 2015 року до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у краєзнавчому музеї, для учнів 10-х класів ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів  було проведено захід «Афганістан – мій  біль,  моя  пекуча  пам’ять». До знаменної дати  працівники музею запросили ветеранів Афганської війни, очевидців тих подій, які виконували свій інтернаціональний обов’язок.  

Воїнам-афганцям нашого краю, доля віщувала жити. Вони повернулись на  українську землю до рідного дому. Посивіли завчасно хлопці-афганці, які у своїх снах йдуть у бій, затуляючи від куль одне одного, їм досі важко повертатися до сторінок у їхньому житті, та ще важче вирвати ці спогади, знищити й забути. За кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг. І в цей пам’ятний і щасливий день ветерани згадували своїх бойових товаришів, солдатів, командирів, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя та справжню чоловічу дружбу. Діти цього дня читали і дарували ветеранам вірші про Афганістан. Затамувавши подих присутні слухали розповіді працівників музею, ветеранів-афганців, про  війну, яка тривала 10 років. Афганська війна, яка назавж¬ди залишиться болем у серці нашого народу. По завершенні зустрічі працівники музею подякували ветеранам-афганцям, подарували квіти, побажали міцного здоровя, довгих та радісних років життя.

Шановні ветерани, ми пишаємося вами, горді тим, що поруч із нами живуть такі мужні, відважні, рішучі чоловіки.

Корисні посилання