У Скадовському районі розпочато активну підготовку до курортно-оздоровчого сезону 2015 року

02.04.2015 15:33:00
У Скадовському районі розпочато активну підготовку до курортно-оздоровчого сезону 2015 року

02 квітня 2015 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Бобилєва відбулася розширена нарада з керівниками закладів оздоровлення та відпочинку району щодо підготовки і проведення курортно-оздоровчого сезону 2015 року.

У нараді взяли участь керівники закладів відпочинку та оздоровлення, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, фахівці комунальних та контролюючих служб району, голови місцевих рад, спеціалісти наукового природного парку «Джарилгацький», виробники сільськогосподарської продукції, приватні підприємці міста та району.

Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв сказав: «Розвиток туристичної рекреаційної зони, залучення інвесторів, покращення якості надання оздоровчих послуг є пріоритетними напрямками роботи сьогодення. Скадовський район має значний потенціал для відпочинку та оздоровлення, він є конкурентоспроможним в туристичній та оздоровчій галузі».
Він закликав з відповідальністю поставитись до організації оздоровчого сезону 2015 року та максимально сприяти роботі закладів відпочинку та оздоровлення. Також Юрій Бобилєв відзначив почесними грамотами голови районної державної адміністрації керівників оздоровчих закладів

Представники служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, виступаючи перед керівниками оздоровчих закладів, окреслили основні завдання, які будуть спільно вирішуватись в поточному оздоровчому сезоні.

Місцеві сільгоспвиробники представили продукцію власного виробництва, яка зацікавила керівників закладів оздоровлення та відпочинку.

Спільна робота районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та керівництва оздоровчих закладів буде спрямовуватись на якісну підготовку до проведення оздоровчого сезону 2015 року, на збільшення туристичних потоків, покращенню умов оздоровлення та відпочинку та на розвиток району в цілому.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за ефективну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району, значний внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, оздоровлення, реабілітації ветеранів праці та громадян похилого віку, вагомі трудові здобутки, активну життєву позицію та за надану допомогу у вирішенні нагальних соціальних питань в районі, нагороджено Володимира Сташенка – начальника оздоровчого комплексу «Червоні вітрила» ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат».

За вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, оздоровлення, реабілітації категорійних дітей району, значний внесок в організацію у 2014 році оздоровчого процесу дітей зі східних регіонів України у ДОТ «Ластівка», вагомі трудові здобутки, активну життєву позицію та за надану допомогу у вирішенні нагальних соціальних питань в районі, Почесною грамотою голови районної державної адміністрації нагороджено Тетяну Волинець.

Корисні посилання