У Скадовському районі відбулась нарада з питань оборони

06.02.2015 08:02:05
У Скадовському районі відбулась нарада з питань оборони

05 лютого 2015 року в Скадовській районній державній адміністрації відбулась нарада з питань оборони, проведення оповіщення та мобілізації на території району, в якій взяли участь і голови місцевих рад.

Юрій Бобилєв, відкриваючи нараду сказав, що і оповіщення, і мобілізація в нашому районі проходять згідно з планами. Звичайно, як і в будь-якій справі існують і труднощі, і питання, які доводиться вирішувати в он-лайн режимі, але немає таких питань, які б не вирішувались взагалі. Головне, що у всіх є і розуміння важливості ситуації, і бажання докладати зусиль для вирішення проблемних питань.

Запрошені голови сільських рад розповіли про виконання своїх завдань стосовно мобілізації. Були узгоджені деякі спільні питання з районним військовим комісаріатом щодо проведення оповіщення та звітування про виконану роботу.

Також відзначено, що в районі підвищена активність і взаємодія влади з засобами масової інформації, службами, установами, громадськими організаціями та об’єднаннями у вирішенні існуючих завдань.

Корисні посилання