У Скадовському районі відбулася зустріч з земляком, який повернувся із зони АТО

14.02.2015 15:23:58

З перших днів АТО служить наш земляк у Чорнобаївській військовій частині стрілком на МІ-8. У його місію та військових побратимів  входило завдання щодо вивозу загиблих і поранених солдатів з неконтрольованих територій.

Дивовижна розповідь героя вразила та захопила всіх дітей, а старше покоління не стримувало сліз.

«…Сталася ця трагедія спекотним серпневим днем. Під час приземлення у заданому квадраті для евакуації бійців бойова бригада була обстріляна і підбита сепаратистами. Командир борту, борттехнік та правий льотчик були поранені,» – поділився своїми спогадами наш земляк. Та не розгубилися два стрілки, у тому числі і наш Сашко. На своїх мужніх плечах вони винесли весь екіпаж у безпечну зону, куди і визвали  повітряну допомогу. Всіх військовослужбовців відразу доправили і військовий госпіталь на одужання.

Не може приховати Олександр Об’єдок тремтіння у голосі, коли згадує свого командира Дмитра Арцилинка, який не зміг впоратися з тяжким пораненням у голову і помер у госпіталі.

Квітами, щирими словами вдячності і найкращими побажаннями вшанували солдата односельці.

Особистий героїзм і витримка Олександра Об’єдка ще у жовтні минулого року відзначені державою орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Корисні посилання