У Скадовську розпочалась Всеукраїнська Колосіада

23.06.2017 11:50:46

Сьогодні 23 червня 2017 року в м. Скадовську на стадіоні «Колос» розпочалися змагання Всеукраїнської Колосіади серед голів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних голів і старост, присвяченої Дню Конституції України, та Всеукраїнському Олімпійському дню.

На урочистій церемонії відкриття учасників заходу привітав начальник управління з питань фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко, який передав учасникам вітання від голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та зазначив: «Особливість сьогоднішнього заходу, на наш погляд в тому, що він об’єднав людей різного віку в прагненні та бажанні займатись фізкультурою і спором, в бажанні бути здоровим. Такий захід допомагає нам виховувати молодь, розвивати у неї потребу в руховій активності, формувати здоровий спосіб життя».

Крім того, Юрій Семченко зачитав присутнім вітання від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

У Всеукраїнській Колосіаді беруть участь 18 команд з регіонів України. Паралельно зі змаганнями відбувся Всеукраїнський Олімпійський урок.

Також у цей день стартували Всеукраїнські фінальні змагання сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики та з футболу серед дівочих команд на першість та кубок «Золотий колос України» ВФСТ «Колос» АПК України 2017 року.

В заході взяли участь голова Скадовської райдержадміністарції Турик В.А. і Скадовський міський голова Яковлєв О.Й.

Корисні посилання