У Скадовську відбувся благодійний аукціон на підтримку бійців української армії

18.02.2015 11:50:50
У Скадовську відбувся благодійний аукціон на підтримку бійців української армії
17 лютого 2015 року, у рамках обласної акції «Сонечко в долонях», у місті відбувся благодійний аукціон на підтримку бійців української армії. Ініціаторами заходу виступили Скадовський Центр дитячої та юнацької творчості та Благодійний фонд «Разом».
 
 
У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв, меценати та благодійники району.
 
На аукціоні було представлено роботи образотворчого мистецтва, сувенірні вироби та обереги, виготовлені дітьми з усього району.  
            
На благодійний аукціон надійшло більше як 40 робіт, авторами яких є діти та дорослі, яким не байдужа доля нашої країни та її славних захисників.
 
«У Міжнародний День спонтанного прояву доброти наш аукціон зібрав разом справжніх патріотів України. Наші військові нас захищають, а ми своїми добрими справам та спільними зусиллями можемо підтримати їх, а може і зберегти їхнє життя та здоров’я», – зазначила член Правління Фонду Наталія Зикова.
 
За словами Юрія Бобилєва подібні благодійні акції, в першу чергу, є доказом того, що Україна – це щирі та добрі люди, і важливо те, що завдяки таким акціям ми допомагаємо нашим землякам у такий складний для всієї держави час.
 
Кошти, виручені від продажу представлених робіт, будуть спрямовані на потреби військових району, які відстоюють незалежність нашої держави на сході.

Корисні посилання