У смт Іванівка на Херсонщині відкрили новозбудовану амбулаторію 

06.04.2021 16:26:13
У смт Іванівка на Херсонщині відкрили новозбудовану амбулаторію 

Сьогодні в Іванівській селищній територіальній громаді відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Проєкт реалізовано коштом субвенції з державного бюджету місцевим на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Загалом для будівництва амбулаторії залучено понад 9,9 млн грн.

Приміщення амбулаторії поділяється на функціональні зони: публічну та зону з контрольованим доступом: 

  • Перша передбачає зону очікування, реєстратуру, хол, кімнату для проведення зборів, інших медико-соціальних послуг, туалети для пацієнтів, в яких створено й умови для людей з обмеженими фізичними можливостями;

  • В другій зоні розміщено 5 кабінетів для лікарів, процедурну, перев’язочну, кабінет щеплення, фізіотерапії, санвузол та гардеробну. 

Окрім цього, медичний заклад забезпечено всім необхідним обладнанням, тож тут надаватиметься повний перелік послуг первинної медико-санітарної допомоги для 10 880 жителів селища Іванівка. За одну зміну лікарі прийматимуть до 75 відвідувачів. 

Під час відкриття амбулаторії голова облдержадміністрації Сергій Козир наголосив: “Кожен житель нашої області повинен мати доступне та якісне медичне обслуговування. В цьому напрямі продовжуватимемо працювати й надалі”.

Також очільник Херсонщини передав працівникам закладу ключі від автомобіля швидкої допомоги. За словами лікарів, це значно полегшить їх роботу, адже відтепер зможуть ще й виїздити в села до пацієнтів.Корисні посилання