У Великій Олександрівці  відбувся чемпіонат району з художньої гімнастики

04.06.2019 06:55:06
У Великій Олександрівці  відбувся чемпіонат району з художньої гімнастики

2 червня відбувся вже традиційний чемпіонат району з художньої гімнастики. Цього дня  зала для тренування юних грацій ледь умістила всіх охочих подивитися на змагання та показові виступи гімнасток. Привітати учасників змагань та  їх наставників завітали голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко,  начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олег Метела та інші почесні гості.Керівники подякували наставницям дівчаток - тренеру Тетяні Бужак та хореографу Оксані Крупень за відданість обраній справі, за турботу про підростаюче покоління нашого краю та побажали гімнасткам вдалого виступу, прославляти району не лише на теренах області, а за межами нашої країни.

Нині секцію з художньої гімнастики відвідують понад 40 дівчаток різного віку. З часом,паралельно із секцією художньої гімнастики утворився колектив – супутникестрадно – спортивного танцю «Багіра +», який нині разом із гімнастками відвідують 60дівчаток з Великої Олександрівки та найближчих сіл.

Під щирі оплески та теплу підтримку глядачів юні спортсменки продемонстрували свою майстерність за різними показовими програмами: безпредметна, із обручем, скакалкою, булавами та м’ячем. Крім того, дівчата у складі  Зразкового колективу естрадно-спортивного танцю «Багіра +» підготували невелику танцювальну програму.За результатами виступів у різних вікових групах було визначено переможців. Усі учасники змагань отримали заслужені нагороди, відзнаки та подарунки. Глядачі – велике задоволення та заряд позитиву від притаманного вихованкам секції з художньої гімнастики районної дитячо-юнацької спортивної школи, поєднання сили і витривалості з грацією  та пластикою.

Корисні посилання