У Великоолександрівській районній державній адміністрації обговорили питання утримання та експлуатації  автомобільних доріг

03.08.2018 13:34:08
У Великоолександрівській районній державній адміністрації обговорили питання утримання та експлуатації  автомобільних доріг

 

Сьогодні, у форматі «круглого столу»  за участі голови районної державної адміністрації Ігоря Цвігуненка, заступника керівника Олени Лавренко, голови районної  ради Світлани Гречаної відбулася зустріч голів органів місцевого самоврядування району. Зважаючи на те, що місцеву філію райавтодору  підпорядковано обласній службі автомобільних доріг, функції по утриманню та експлуатації автошляхів місцевого значення передано на місця. Тобто, на нинішній час і на найближчу перспективу догляд, поточний ремонт, розчистка доріг тощо  – це справа місцевої влади. У зв’язку з чим виникла нагальна потреба у створенні  власного комунального спеціалізованого підприємства, або ж укладенні угод з місцевими будівельними організаціями, які мають відповідні ліцензії.  

У ході тривалих дискусій прийнято попереднє спільне рішення щодо укладання угод з вже діючими на території району підприємствами, які мають ліцензію на проведення робіт з утримання та експлуатації автодоріг. Наразі формується перелік наявної у районі техніки, яку б  можна б було орендувати для певних робіт, зокрема для розчистки автошляхів від снігу. Враховуючи актуальність питання та обмеженість у часі, вже найближчими днями делегація з району вирушить до обласного центру щоб узгодити усі формальності та затвердити  план дій на шляхах району у осінньо-зимовий період.

Також у ході робочої зустрічі з головами сільських, селищних рад та Борозенської ОТГ обговорене питання про хід підготовки команди району до участі у масштабних навчально- тренувальних зборах бригади територіальної оборони, які відбудуться вже у вересні поточного року. Крім того, йшлося про організацію забезпечення вимог щодо охорони об’єктів водопостачання. Порушували сільські селищні голови і актуальне для них питання територіального об’єднання громад.

        

Корисні посилання