У Великоолександрівській РДА відбулася нарада щодо внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області

04.09.2019 08:59:21
У Великоолександрівській РДА відбулася нарада щодо внесення змін до проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області

З метою корегування проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області  03 вересня 2019 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч з головами сільських та селищних рад району. У ході обговорення голови Калинівської, Благодатівської, Давидовобрідської, Бобровокутської, Брускинської та Чкаловської сільських рад запропонували розглянути можливість утворення об'єднаної громади з адміністративним центром в с. Давидів Брід. Найближчим часом селищні та сільські голови розпочнуть громадські обговорення з громадами та процес децентралізації згідно чинного законодавства.

Сільські та селищні голови запропонували представникам райдержадміністрації звернутися до Херсонської обласної державної адміністрації з пропозицією про внесення зміни до проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області з метою подання на розгляд чергової сесії Херсонської обласної ради для затвердження.

Всього на території Великоолександрівського району заплановано утворення 3-х об'єднаних територіальних громад: Великоолександрівська, Давидовобрідська та Борозенська, яка вже утворена.

Корисні посилання