У Великоолександрівському районі  відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

14.08.2018 12:38:21
У Великоолександрівському районі  відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

 

Основні етапи підготовки до найголовніших свят держави обговорили члени організаційного комітету, який відбувся у районній державній адміністрації під головуванням заступники керівника району Олени Лавренко та голови районної ради Світлани Гречаної.

Присутні покроково зупинилися на кожному пунктові плану заходів з підготовки та відзначення в районі державних свят. Зокрема  особливу увагу у концепції цьогорічного святкування буде приділено відзначенню історичної дати – 100 –річчя відродження української державності. Готуються до святкової концертної програми і працівники закладів культури району. У програмі на честь Дня народження держави візьмуть участь кращі солісти та колективи художньої самодіяльності району. Традиційно, розгорнуті тематичні виставки друкованих та періодичних видань, архівних документів будуть представлені  у центральній  бібліотеці району та її філіях.

Загалом, цього року основна увага при підготовці святкових заходів, спрямовуватиметься  на  пропагування національних та духовних цінностей, укріплення патріотичних настроїв, виховання шанобливого ставлення до творців історії незалежної України та героїв сьогодення.

 

Корисні посилання