У Великоолександрівському районі підбили підсумки роботи за І півріччя 2018 року

26.07.2018 07:10:49
У Великоолександрівському районі підбили підсумки роботи за І півріччя 2018 року

25 липня 2018 року у Великоолександрівській районній державній адміністрації під головуванням очільника району Ігоря Цвігуненка  відбулося засідання колегії.

У роботі дорадчого органу взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів, організацій та установ району, сільські, селищні голови. Члени колегії розглянули питання про підсумки виконання районного та місцевих бюджетів та  програми  економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за І півріччя 2018 року, також заслуховувалося питання про виконання виконкомом Калинівської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі житлово-комунального, побутово-транспортного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку відповідно до Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні» та ін.

Інформуючи з першого питання, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Куделя зазначила, що у І півріччі 2018 року забезпечено виконання планових показників дохідної частини загального фонду на 119,7 відсотків (план 25307,1 тис. грн, факт 30295,2 тис. грн). Понад план отримано 4988,1 тис. грн. Виконання забезпечено всіма бюджетами, що входять до складу бюджетної системи району.

У порівнянні з  відповідним періодом минулого року надходження зросли (у співставних умовах без врахування надходжень рад, які увійшли в створену Борозенську об’єднану територіальну громаду) на 16,9 відсотків або на 4381,6 тис. грн. Найвищий приріст досягнуто в Білоусівській (3,9 рази), Новокалузькій (2,0 рази), Давидово-Брідській (1,9 рази) сільських радах та Білокриницькій селищній раді (2,6 рази). Проте допущено скорочення по Великоолександрівській  селищній раді (0,9 рази).

Динаміка збільшення надходжень (у співставних умовах) спостерігається по основних податках і зборах, які зараховуються до місцевих бюджетів. Так, по податку на доходи фізичних осіб досягнуто зростання надходжень проти минулого року на 28,2 відсотків або на 2959,5 тис. грн, по єдиному податку – на 30,9 відсотків або на 1530,7 тис. грн, по платі за землю на – 49,6 відсотків або на 2457,9 тис. грн.

Начальником відділу економіки та торгівлі районної державної адміністрації Оленою Дудкою у розрізі кожної галузі було проаналізовано виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за І півріччя поточного року. Члени колегії відмітили позитивну тенденцію зростання обсягів виробництва та вирішення нагальних питань у соціальній сфері. Разом з тим, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам організацій, підприємств, установ району було рекомендовано детально проаналізувати свою діяльність за I півріччя 2018 року, виявити причини, що стримують економічний розвиток, намітити шляхи їх усунення.

По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, прийнято рішення та видано відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

Корисні посилання