У Великоолександрівському районі підбили підсумки роботи за І півріччя 2019 року

25.07.2019 13:47:43
У Великоолександрівському районі підбили підсумки роботи за І півріччя 2019 року

25 липня 2019 року у Великоолександрівській районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Бориса Пигиди  відбулося засідання колегії. У роботі дорадчого органу взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів, організацій та установ району, сільські, селищні голови. Члени колегії розглянули питання про  підсумки виконання районного та місцевих бюджетів та  програми  економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за І півріччя 2019 року, також були внесені зміни  до показників районного бюджету та відповідної програми, ряд питань розглянуті протокольно.

Інформуючи з першого питання, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Куделя зазначила, що у січні-червні 2019 року до загального фонду місцевих бюджетів району  мобілізовано 31745,4 тисяч гривень податків і зборів, що становить 113,2 % до планових показників. Понад план отримано 3701,2 тисяч гривень. Виконання  показників забезпечено всіма бюджетами, що входять до складу бюджетної системи району.

У порівнянні з  аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 4,8% або на 1450,2 тисяч гривень.

Динаміка збільшення надходжень спостерігається по основних податках і зборах, які зараховуються до місцевих бюджетів. Так, по податку на доходи фізичних осіб досягнуто зростання надходжень проти минулого року на 13,7% або на 1849,4 тисяч гривень, по єдиному податку – на  14,8% або на 958,7 тисяч гривень.

Озвучивши  позитивні результати, доповідач проаналізувала  в цілому і певні не доопрацювання та недоліки за окремими позиціями та висловила  фахові рекомендації щодо організації роботи стосовно максимального забезпечення наповнення місцевих бюджетів.

Заступником голови районної державної адміністрації Оленою Лавренко  у розрізі кожної галузі було проаналізовано виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Великоолександрівського району за І півріччя поточного року. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам організацій, підприємств, установ району було рекомендовано детально проаналізувати свою діяльність за I півріччя 2019 року, виявити причини, що стримують економічний розвиток, намітити шляхи їх усунення.

По всіх питаннях, винесених на розгляд колегії, прийнято рішення та видано відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

Корисні посилання